Про нас

Підприємство Веренекотехнік засноване в 2013 році у селі Верин Миколаївського району Львівської області.

Компанія займається виробництвом твердопаливних котлів тривалого горіння власної розробки за зареєстрованими ТУ і володіє торговою маркою Veren™

Котли призначені для теплопостачання житлових, виробничих і громадських будівель обладнаних системами водяного опалення з примусовою або природною циркуляцією. В якості палива для котлів Veren можна використовувати деревину (дрова з листяних порід вологістю до 25 %, брикетовані деревнівідходи), антрацит, кам’ яне вугілля, буре вугілля. Можливе застосування в якості палива відходів сільськогосподарського виробництва – солома, лушпиння, кора, хмиз та інше.


У чому переваги котлів Veren:

Якість - котли виготовлені з якісноі сталі на сучасному обладнанні, на всіх етапах виробництва ми здійснюємо контороль якості.

Надійність – всі котли пройшли випробовування і мають відповідні сертифікати. Завдяки використанню інноваційних рішень і сучасних технологій виробництва, зварювання та різки металу, котли нашого виробництва мають довгий термін служби.

Сучасність – котли Veren розроблені за власними ТУ компанії Веренекотехнік, мають сучасний дизайн і відповідають найвибагливішим потребам користувачів. Наші інженери, використовуючи багаторічний досвід, постійно вдосконалюють конструкцію котлів.

Зручність – конструкція котлів Veren передбачає зручний доступ до ревізії котла, велику топку, високий ступінь автоматизації процесу згоряння пального і керування температурними режимами.

Економічність – твердопаливні котли Veren є котлами довготривалого горіння з високим ККД. Завдяки розробкам наших інженерів і якості виконання, вони забезпечують якісне екологічно чисте спалювання і довгий термін служби.